×
beIN SportsBy DIGITURKApp Store'da ÜCRETSİZ
GÖSTER
×
beIN SportsBy DIGITURKGoogle Play'de ÜCRETSİZ
GÖSTER

Ligtv

Kasımpaşa’nın başarılı futbolcusu Yusuf Erdoğan beIN SPORTS Haber’in konuğu olurken birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

beIN SPORTS Türkiye muhabiri Ömer Güvenç’in sorularını yanıtlayan tecrübeli futbolcu, özellikle geçen sezondan bu yana büyük bir çıkış içinde olduklarını söyledi. Takımda huzurlu bir ortam olduğunu dile getiren Erdoğan, ilk dört haftada alınan iki mağlubiyetin nedenini şansızlık olarak nitelendirirken, ligin kalanın bu yenilgileri telafi edeceklerini söyledi.

Galatasaray’a attı güzel golü değerlendiren Yusuf, bu tip golleri sezonun kalanında da atmak istediğini söyledi.

Zaman zaman beklentilerin altında kaldığını belirten Yusuf Erdoğan, yükselen formunu sürdüreceğini ve gelecekte Şenol Güneş’in gözüne girerek yeniden milli formayı giymek istediğini istediğini söyledi.

VAR hakkında da fikirlerini paylaşan Yusuf, bu sistemin futbola adalet getirdiğini fakat inceleme sürelerinin çok uzun olduğunu ve bu durumun konsantrasyon kaybına sebebiyet verdiğini söyledi.

Galatasaray’a transferinin bitme noktasına geldiğini ve Abdurrahim Albayrak ile anlaştıklarını söyleyen Yusuf Erdoğan, askerlik görevini yaparken sarı – kırmızılı forma ile çekilen fotoğrafların sosyal medyaya düşmesinden dolayı transferin zora girdiği ve devamında gerçekleşmediğini söyledi. Bu durumdan dolayı o dönem pişmanlık yaşadığını söyleyen 28 yaşındaki futbolcu, şu an Kasımpaşa’da çok mutlu olduğunu, askerde yaşanan olayın ise bir anı olarak hayatında kalacağını söyledi.