×
beIN SportsBy DIGITURKApp Store'da ÜCRETSİZ
GÖSTER
×
beIN SportsBy DIGITURKGoogle Play'de ÜCRETSİZ
GÖSTER

Ligtv

beIN MEDIA GROUP ve Digiturk CEO'su Yousef Al-Obaidly, açıklamalarda bulundu.

beIN MEDIA GROUP ve Digiturk CEO'su Yousef Al-Obaidly: "Sayın Kasapoğlu'na bizi ve kulüpleri bir araya getirdiği için çok teşekkür ederim. Biz de buraya Türk futbolunun en büyük yatırımcısı olarak katılıyoruz. Sürekli kendileriyle diyalog içerisindeyiz. TFF ile Nihat Özdemir'in liderliğinde görüşüyoruz. Kulüpler Birliği ile görüşmeye devam ediyoruz, onlarla çalışmaya devam edeceğiz. Burada birçok konu var. Acaba yayınımızı nasıl daha iyi hale getirebiliriz, abonelerimiz için nasıl daha iyi şeyler yapabiliriz, Türk futbolunu nasıl daha ileriye götürebiliriz, sürekli bu konular hakkında tartışıyoruz, fikir alışverişi yapıyoruz. 

Ekonomik sorunlar, korsanlık gibi konular hakkında da tabii ki görüşmelerimiz oluyor. Tabii ki bu konuda herkesin desteğini alıyoruz, Spor Bakanlığı'nın desteğini alıyoruz. Doktor Kasapoğlu'nun bu çalıştayı düzenlemesi, herkesi bir araya getirmesi ve Türk futbolu açısından önemli sorunları tartışmaya açması gerçekten son derece önemliydi. Daha önce böyle bir fırsat bulamamıştık. Acaba daha ileriye gitmek için nasıl bir plan oluşturabiliriz, buradaki konular hakkında neler yapabiliriz? Bunu konuştuk.

Biz önemli bir ligiz ve bu ligin de gelişmesi için birbirimizle çalışmalıyız, birbirimizle iş birliği yapmalıyız ve herkesin birbirini desteklemesi gerekiyor. Gerçekten son derece yapıcı bir platform olduğunu söyleyebilirim. Bu insanlarla, bu platformda iş birliği yaptığımız için gurur duyuyoruz. Bu harika ülkeye yatırım yaptık sonuç olarak. Bu diyalog kapısının açık kalmasını ve hepimizin daha ileriye gitmesini istiyoruz. Hepimizin bu konuda yapması gereken şeyler var. Eğer herkes işini iyi yaparsa, herkes üstüne düşeni yaparsa, son derece iyi sonuçlar alabileceğimizi, ekonomik ve diğer konularda çok daha iyiye gideceğimizi düşünüyorum." dedi.