×
beIN SportsBy DIGITURKApp Store'da ÜCRETSİZ
GÖSTER
×
beIN SportsBy DIGITURKGoogle Play'de ÜCRETSİZ
GÖSTER

Ligtv

Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Nihat Özdemir, play-off iddialarını yalanladı. Milliyet Gazetesi'nin sorularını yanıtlayan başkan Özdemir, alınan hiçbir karar olmadığına vurgu yaptı...

Gündemin en çok merak edilen konusu... Hayatın normale dönmesi halinde liglerin nasıl bir formatta ve takvimde yer alacağı...

Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Nihat Özdemir, bu konuyla ilgili değerlendirmede bulundu...Milliyet gazetesi'nden Bilal Meşe'nin sorularına yanıt veren başkan Özdemir, ligde play-off oynanacağı iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Nihat Özdemir, "Şu an konuşulan iddialar asla doğru değil. Bu konular gündemimizde dahi yok. Bizim için sağlık her şeyden önce gelir. Biz fotoğrafa bu açıdan bakıyoruz. Herkes kafasına göre, kendi kendine konuşuyor. Karar verici biziz. Ne play-off ne de liglerin mevcut haliyle tescili gündemimizde yer almıyor." ifadelerini kullandı.

Özdemir, liglerin başlamasıyla ilgili olarak, "Hiçbir şey belli değil. Sanıldığı gibi ligin başlangıcıyla ilgili öyle belli bir tarih falan da yok. Kulüpler Birliği ile bunu bile konuşmadık" değerlendirmesinde bulundu.