×
beIN SportsBy DIGITURKApp Store'da ÜCRETSİZ
GÖSTER
×
beIN SportsBy DIGITURKGoogle Play'de ÜCRETSİZ
GÖSTER

Ligtv

beIN SPORTS'un yepyeni program serisi beUNITED'da, Türk futbolunun sorunları masaya yatırılmaya ve çözüm önerileri tartışılmaya devam ediyor. 

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın konuk olduğu beUNITED, Güntekin Onay'ın sunumuyla 14 Mayıs Cuma günü saat 23:00'te beIN SPORTS HD 1'de ekranlara geliyor.

Türk futbolunun karşılaştığı sorunları birlik ve beraberlik içinde masaya yatırıp tartışmayı ve çözüm önerileri ortaya koymayı hedefleyen beIN SPORTS, yepyeni özel röportaj serisinin yeni bölümünü sporseverler ile buluşturuyor. beUNITED'ın bu haftaki konuğu Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ oldu. Futbol endüstrisinin tüm paydaşlarının görüşlerini serbestçe paylaşabileceği bir açık platform niteliği taşıyan beUNITED'ın yeni bölümü, 14 Mayıs Cuma günü saat 23:00'te beIN SPORTS HD 1'de.

Türk futbolunun sorunları aşmak için ihtiyaç duyduğu birlik ve beraberlik ruhunu canlandırmak adına hazırlanan bu özel röportaj serisinde, futbol endüstrisinin nasıl gelişebileceğine dair fikirler, sorunları aşmak için kimlere ne tür sorumluluklar düştüğüne ilişkin görüşler ve çözüm önerileri ekranlara taşınıyor.

Futbolun tüm paydaşlarına söz hakkı tanımayı hedefleyen programda, kamuoyunun merak ettiği sorular da muhatapları tarafından yanıtlanıyor. beUNITED, Türk futbolunun en önemli isimlerinin katılımıyla her cuma 23:00'te beIN SPORTS HD 1 ekranlarında.

beUNITED'ı kaçırmamak için tıklayın!