×
beIN SportsBy DIGITURKApp Store'da ÜCRETSİZ
GÖSTER
×
beIN SportsBy DIGITURKGoogle Play'de ÜCRETSİZ
GÖSTER

Ligtv

Fenerbahçe beko, Turkish Airlines Euroleague'de yeni sezon öncesi medya günü düzenledi.. Sarı lacivertlilerin 27 yaşındaki pivotu Ahmet Düverioğlu, takımın son durumunu ve hedeflerini beIN SPORTS'a değerlendirdi. 

Fenerbahçe Beko'nun kaptanı Melih Mahmutoğlu da, yeni sezon öncesi çok istekli ve heyecanlı olduklarını belirtti.

Kovid-19 salgını nedeniyle basketboldan uzak kaldıklarını aktaran milli basketbolcu, "Zor dönemler geçirdik. Değişik bir sezon olacak. Elimizden geleni yapacağız. Yeni başantrenör ve oyuncular var. Fenerbahçe'de 8. senem olacak. Güzel bir ortam oldu. Sezona iyi başlamak istiyoruz. Hedef yine şampiyonluklar. Değişim zor olacak ama elimizden geleni yapacağız." ifadelerini kullandı.

Takıma yeni katılan oyuncuların Fenerbahçe'nin büyüklüğünü farkında olduğunu anlatan Melih Mahmutoğlu, "Burası çok büyük bir camia. 7 senedir birçok oyuncuyla beraber oynadım. Yeni bir sistem var. Zor zamanlarımız olacak. Oyuncular çok istekli ve heyecanlı. Şu an her şey yolunda. Sağlıklı ve güzel bir sezon olmasını diliyorum." şeklinde konuştu.

Kovid-19 salgınının hala devam ettiğine dikkati çeken 30 yaşındaki şutör, "Geçen sezon liglerin oynanmasından yana değildim. Ciddi bir durum vardı ve bu hala devam ediyor. Bu sezon böyle devam edecek gibi duruyor. İmkan olsa NBA'deki sistem gibi oynanabilse. Böyle olsa herkes mutlu olur. Seyirci olmayacak. Her maçtan önce Kovid-19 testi olacak. İnşallah bu süreci ciddi bir sağlık sorunu yaşanmadan atlatırız." değerlendirmesinde bulundu.