×
beIN SportsBy DIGITURKApp Store'da ÜCRETSİZ
GÖSTER
×
beIN SportsBy DIGITURKGoogle Play'de ÜCRETSİZ
GÖSTER

Ligtv

Kasımpaşa'nın yeni transferi Isaac Thelin, beIN SPORTS ekranlarına konuk oldu.

Türkiye ve Kasımpaşa'yı tercih etmesindeki nedenlerden bahseden Thelin, "Teknik direktörümüzle iyi bir diyaloğumuz oldu gelmeden önce. Daha önce burada oynamış oyuncularla konuştum ve iyi şeyler duydum." dedi.

Süper Lig hakkındaki düşüncelerini dile getiren Thelin, "Avrupa'da oynayan Türk takımlarını izleme şansım oldu. Taraftarlarla alakalı bilgi sahibiyim. Fiziksel mücadelenin yüksek olduğu bir lig olduğunu söyleyebilirim." şeklinde konuştu.

Isaac Thelin'in görüşlerinden satır başları şu şekilde:

"Aytemiz Alanyaspor ilk maçımdı ancak daha bir şeyler söyleyebilmek için henüz erken. Yüzde 100'ümü geri kazanmaya çalışıyorum. İyi bir başlangıç oldu. Umarım daha iyi sonuçlar da alacağız."

"Sahada elimden gelen her şeyi uygulamaya çalışıyorum. Tabii ki hedef santrfor olarak oynuyorum. Çalışkan bir oyuncu olduğumu söyleyebilirim. Aslında saha içinde her şeyden biraz göstermeye çalışıyorum."

"Zlatan Ibrahimovic, şartlar ne olursa olsun sürekli kazanmayı isteyen üst düzey bir oyuncu. Sizi sürekli motive etmeye çalışıyor. O yüzden hem karakterine hem de oyunculuğuna saygı duyuyorum."

"Futbolda gün gün düşünmek önemli. Öncelikli hedefim burada elimden geleni yapabilmek. Tabii ki milli takımda da oynayabilmek. Gelecek hedeflerim hakkında da gerçekleştirmek istediğim birçok şey var."