×
beIN SportsBy DIGITURKApp Store'da ÜCRETSİZ
GÖSTER
×
beIN SportsBy DIGITURKGoogle Play'de ÜCRETSİZ
GÖSTER

Ligtv

Galatasaray'ın Hollandalı futbolcusu Ryan Babel, sarı kırmızılı takımın yapacağı antrenman öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Babel, lider Beşiktaş ile bulunan puan farkı hakkında, "Evet 6 puanlık bir fark var. Devam etmek zorundayız. Her şey olabilir. Bu futbol. Sadece odaklanmalı ve inanmalıyız. Bu durumları daha önce de yaşadık. Önümüzde çok maç var. Artık hata yapma lüksümüz yok. Zaten oldukça hata yaptık. Takımıma olan güvenim sonsuz. Sonuna kadar devam edeceğiz. Kolay maç yok. Hepsi zorlu maçlar. Futbol enteresan bir oyun. %100 kazanırız dediğiniz maçı kaybedebiliyorsunuz ya da zor olan maçı kazanabiliyorsunuz. Bu tip puan kayıpları olabiliyor. Benim için her maç önemli. Harika bir takımız. Daha fazlasını hak ediyoruz ve bunu kanıtlamalıyız." ifadelerini kullandı.

Hollandalı oyuncu hakemlerle ilgili gelen bir soruya ise, "Hakemler her zaman konuşulan ve tartışılan bir konudur. Futbolcu olarak benim bu konuya girmem doğru olmaz. Eğer konuşursam ceza alırım. Futbola tarafsız bakıyorsanız bir şeylerden anlıyorsunuzdur. Benim hakemlerle ilgili konuşmam doğru olmaz." şeklinde yanıt verdi.

Son olarak taraftarla yönelik mesaj veren Babel, "Geçmişe dönerek taraftarlarımıza mesaj vermek istiyorum. Bir sezon hatırlıyorum; Başakşehir liderdi, Galatasaray puan olarak çok altında ama o zaman Galatasaray şampiyon olmuştu. Taraftarımıza da bunu söylüyorum; bize inansınlar. Galatasaray daha önce bir çok kez bu geri dönüşü başardı, yine başarabilir." dedi.

Galatasaray, Süper Lig'in 34. haftasında 10 Nisan Cumartesi günü Fatih Karagümrük'ü ağırlayacak.