×
beIN SportsBy DIGITURKApp Store'da ÜCRETSİZ
GÖSTER
×
beIN SportsBy DIGITURKGoogle Play'de ÜCRETSİZ
GÖSTER

Ligtv

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sabah Gazetesine verdiği özel röportajda kulüp başkanlarının futbol karşılaşmalarını eşleriyle birlikte izlemesi için öneride bulundu.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, eşi Berna Çebi ile birlikte Sabah Gazetesi'nin magazin eki Günaydın'a özel bir röportaj verdi.

Ahmet Nur Çebi, Tuba Kalçık'a çarpıcı açıklamalar yaparken, futbol dünyasının içerisinde bulunduğu gergin ortamın kadın eli değdiği takdirde aşılabileceğini söyledi.

Çebi: "Kadınların olduğu yerde huzur ve nahiflik vardır. Başkan eşleriyle maçların izlenmesi güzel bir ortam da yaratır. Tansiyon düşer. Pandemi sonrası böyle bir gelenek başlatalım. Hatta seyircili maçlar oynanmaya başlayınca ilk hedefimiz bu olsun. Yönetimimde bu dönem bir kadın yer almadı ama ilerleyen dönemde mutlaka kadınlara yönetim kurulunda yer vermek istiyorum" açıklamasını yaptı.

Çebi, ayrıca, Beşiktaş'ın şampiyon olacağına inandığını vurgularken, Kulüpler Birliği Vakfı'nın yeni Yönetim Kurulu hakkındaysa: "Fenerbahçe Başkanı Sayın Ali Koç ve Trabzonspor Başkanı Sayın Ahmet Ağaoğlu'nun yanı sıra Galatasaray Başkanı Sayın Mustafa Cengiz de Yönetim Kurulunda yer alıyor. Bugüne kadarki en güçlü Kulüpler Birliği. Hep birlikte futbolumuzun sorunlarını çözeceğimize inanıyorum" değerlendirmesini yaptı.