Ligtv

Trabzonspor'da Osmanlıspor maçının 83.dakikasında yaşadığı sakatlık nedeniyle mücadeleyi sedye ile tamamlayan Onur Kıvrak şoku yaşanıyor. Başkent ekibin attığı 3. golün yaşandığı pozisyonda sakatlık geçiren başarılı eldivenin daha önce ameliyat geçirdiği sol dizindeki çapraz bağlarında esneme ve ezilme tespit edildi. 
  
Uzatmalar dahil olmak üzere Osmanlıspor maçının son 13 dakikasını acı içerisinde tamamlayıp bir de kritik kurtarışa imza atan Onur, sezonun geri kalanında forma giyemeyecek. Trabzonspor'un başarılı file bekçisi Onur Kıvrak futbol yaşantısında bu sakatlığına benzer 2 problemi daha öncede yaşamıştı. 2010-2011 sezonun 25. haftasında Onur, Trabzonspor'un Kasımpaşa'yı 1-0 yendiği maçta sağ diz çapraz bağlarından sakatlık yaşamış ve 6 ay sahalardan uzak kalmıştı. 
 
2014-2015 sezonunda bordo mavili ekibin Avrupa Ligi'nde Legia Warszawa'ya 1-0 kaybettiği mücadelede ise Onur Kıvrak bu kez sol diz çapraz bağlarından geçirdiği sakatlık nedeniyle yaklaşık 6 ay daha futbola ara vermek zorunda kalmıştı. Onur'un geçirdiği 2. sakatlıkta ameliyatını dünyada bir çok ünlü futbolcunun doktoru olan Freddie Fu gerçekleştirmiş ve Onur, Osmanlıspor mücadelesine kadar olan dönemde çapraz bağlarından sorun yaşamamıştı.