Ligtv

Beşiktaş, Medipol Başakşehir galibiyetinin ardından izin yapıyor. Siyah-beyazlılar, Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında oynanacak Demir Grup Sivasspor maçı öncesinde moral depoluyor.

Beşiktaş'ta, teknik heyetin Demir Grup Sivasspor karşısında galibiyet serisini sürdürmek için analiz çalışmaları gerçekleştirdiği ve takımı Adem Ljajic'in üzerine kuracağı öğrenildi. Siyah beyazlıların kalan haftalarda orta sahadaki liderlik görevini de Sırp oyuncuya vereceği belirtildi.

Beşiktaş başkanı Fikret Orman ise seçim çalışmalarına devam ediyor. Dernek başkanlarıyla görüşen ve fikir alışverişinde bulunan Orman'ın, tüzükte yapılan değişiklik sonrası sayısı azalacak olan yeni yönetim kurulunu kurmak için de hazırlıklarını sürdürdüğü kaydedildi. 

Öte yandan, maç dışında da faaliyet gösteren bir stadyum temasıyla inşaa edilen Vodafone Park'ta yeni yaşam alanlarının kurulması gündemde. Siyah-beyazlı yönetim, Vodafone Park'a alışveriş alanları ekleyerek stadyumun daha fazla kullanılabilir hale getirilmesini planlıyor.