Ligtv

Barcelona Radio'dan Xavi Campos'un haberine göre İngiltere'nin yetiştirdiği en unutulmaz isimlerden David Beckham, Barcelona'lı Lionel Messi'ye ulaşarak yıldız oyuncunun MLS'e transfer olasılığı hakkında görüştü.

Beckham tarafından kurulan ve 2020 Mart'ından itibaren MLS'te yer almaya başlayacak olan Inter Miami'nin Messi'ye olan ilgisi, Arjantinli yıldızın sözleşmesinde yer alan sezon sonunda serbest kalma opsiyonuna dayanıyor.

Dünyanın dört bir yanından elit seviyedeki futbolcuları takibine alan Beckham, hedeflerini yüksek tutuyor. Inter Miami'nin sahibi İngiliz efsane, yaptığı açıklamada 5 kez Ballon d'Or sahibi olan ikili Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi'yi kadrosuna katma hayalleri kurduğunu gizlemedi.

Beckham açıklamasını, "Herkesin bir dilek listesi vardır. Ancak kariyerlerinin son dönemlerinde olmalarına rağmen sahada gösterdikleri performansın seviyesine bakacak olursanız, ikisi için de sonun yaklaştığını söyleyemem. Çok yüksek bir seviyede oynuyorlar, dolayısıyla mevcut kulüplerini bırakacaklarını söylemek güç görünüyor. Ancak beraber göreceğiz, futbolda nelerin olabileceğini asla bilemezsiniz." sözleriyle sonlandırdı.

(tr.beinsports.com)