Ligtv

Chelsea'nin İspanyol savunma oyuncusu Cesar Azpilicueta, beIN SPORTS'a özel yaptığı açıklamada, Liverpool'un çok ofansif bir taım olduğunun altını çizerken, Süper Kupa'yı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

"Her zaman böyle bir kupayı kazanma şansınız olmuyor"
Chelsea'nin İki İspanyol yıldızı Cesar Azpilicueta ile Pedro Rodriguez basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Cesar Azpilicueta, mücadeleye iyi hazırlandıklarını ve kazanmak istediklerini aktardı.

Takım olarak gelişme göstermeleri gerektiğini ifade eden Azpilicueta, "Güçlü bir takımla karşılaşacağımızın farkındayız. İyi hazırlandık ve kazanmak istiyoruz. Sonuçta bu bir Avrupa kupası. Her zaman böyle bir kupayı kazanma şansınız olmuyor. İki önemli kupadan birini kazanarak buraya geliyorsunuz. Bu kupayı kazanmak önemli. Burada yer almak harika." şeklinde görüş belirtti.

Rodriguez: "Sezona kupayla başlamak harika olur"
Chelsea'nin İspanyol hücum oyuncusu Pedro Rodriguez, sezona kupayla başlamanın kendileri için harika olacağını söyledi.

Böyle bir maçta yer almanın kendisi için mutluluk verici olduğunu aktaran Pedro, "Takım içindeki atmosfer ve arkadaşlık çok iyi. Büyük bir maça çıkacağız. Sezona kupayla başlamak harika olur. Kendimize güven açısından iyi olacaktır. Zor bir maç bizi bekliyor. Kompakt oynamalıyız. Umarım kazanırız." ifadelerini kullandı.