Ligtv

Beşiktaş, Demir Grup Sivasspor maçında galibiyete odaklandı.
 
Nevzat Demir Tesislerinde çalışmalarını sürdüren siyah beyazlılarda teknik heyet, motivasyonu yüksek tutmak için futbolcularla özel olarak ilgileniyor. Şenol Güneş ve kurmayları oyuncularla motivasyon toplantıları gerçekleştiriyor. 
 
Sezon sonunda siyah beyazlı takımdan ayrılacak olan Şenol Güneş'in kalan tüm maçları kazanarak takıma veda etmek istediği gelen haberler arasında.
 
Siyah-beyazlılarda Burak Yılmaz ise özel çalışmalar yaparak gol serisine devam etmek istiyor. Tecrübeli golcünün antrenman haricinde şut çalışmalarına da ağırlık verdiği öğrenildi.
 
Siyah beyazlılarda eksik oyuncuların olması sebebiyle, A takıma altyapıdan futbolcu takviyesi yapıldı. Caner Erkin ve Burak Yılmaz'ın gençlerle yakından ilgilendiği ve genç oyunculara abilik rolü üstlendikleri gelen haberler arasında.
 
Öte yandan siyah beyazlıların yeni sezon kadrosu da şekilleniyor. Yüksek maliyeti bulunan oyunculara veda etmeye hazırlanılırken, Vida, Adem Ljajıc ve Atiba'nın yeni sezonda formaları hazır. Vida'ya kaptanlık pazubandının verilmesi gündeme gelirken, Atiba ve Ljajıc'ın sözleşmelerindeki opsiyonlar devreye sokularak takımda tutulmaları hedefleniyor.