Ligtv

Beşiktaş kamp için geri sayımda. Siyah beyazlıların  6 Temmuz'da yeni sezon çalışmalarına başlayacağı öğrenilirken yurt dışında yapılması planlanan kamp yeri ise henüz netlik kazanmadı.

Nevzat Demir Tesisleri'nde devam eden bakım çalışmaları sebebiyle genellikle altyapının kullandığı sahada çalışmalara başlaması beklenen Beşiktaş'ın, İstanbul'un ardından Avusturya, Polonya veya Macaristan'da seçilecek bir tesiste hazırlıklarını sürdüreceği öğrenildi.

Öte yandan, siyah beyazlılarda başkan Fikret Orman ve teknik direktör Abdullah Avcı bir araya geldi. Yapılan görüşmede Fikret Orman ve Abdullah Avcı'nın transfer ve takım bütçesi ile ilgili konuları masaya yatırdığı bilgisine ulaşıldı.

Tecrübeli teknik adamın Dorukhan Toköz'ün takımda kalmasını istediği ve oyuncuya çok güvendiği kaydedilirken, önceliğin yerli transferine verileceği ifade edildi. Spor Toto Süper Lig’de boy gösteren ve anlaşmaya varılan oyuncular ile bir kez daha bir araya gelecek siyah-beyazlı yönetimin, söz konusu isimlerle imza aşamasında olduğu ise gelen haberler arasında.